34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2024-04-24 GODZ. 10.00 i 16.30, SENSORYCZNY LUBLINIEC - "TAK" I "NIE" Z MIŁOŚCI

SENSORYCZNY LUBLINIEC -

Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń w ramach akcji Sensoryczny Lubliniec zaprasza rodziców i specjalistów na warsztaty


"TAK" I "NIE" Z MIŁOŚCI


24 KWIETNIA 2024R.
GODZ. 10.00 i 16.30


Prowadzenie Beata Kociołek

Tematem warsztatów chcę, aby było TAK i NIE z miłości. Po pierwsze chciałabym eksplorować, co kryje się z moim "tak" i "nie”. Z jakimi jakościami łączy mnie moje tak i nie. Jaką mam intencję? Kiedy mówię z automatu i jakie przekonania tam są, czy mnie wspierają czy jednak nie i czy chcę, czy mam gotowość na zmianę?

Jak działa moje i twoje „muszę”, „powinnam/powinienem…”?

Droga od „muszę” do „wybieram” zabierze nas w miejsce ciekawości samego siebie i drugiej osoby.
Chcę, abyśmy mieli jak najwięcej połączenia z sercem, wartościami jakie są dla nas ważne, aby nasze intencje były spójne działaniami. „ Pomiędzy bodźcem a reakcją jest miejsce na wybór” Victor Frankl


Beata Kociołek trenerka komunikacji empatycznej opartej na uczuciach i potrzebach w nurcie Porozumienia bez Przemocy, coach, mentorka, mediatorka i pasjonatka Metody Systemic Consensing, która wspiera podejmowanie decyzji w grupach, także w rodzinie. Empatia, uważność, ciekawość i życzliwość dla człowieka wspierają mnie w codziennym budowaniu relacji i współtworzeniu rozwiązań, które działają dla wszystkich. Porozumienie bez Przemocy jest moją pasją i towarzyszy mi na różnych szlakach życiowego camino od kilku lat. Pracuję z ludźmi, którzy zaufają mi i przyjdą na spotkanie. Czasami są to rodzice, czasami nauczyciele, czasami młodzież, czasami dzieciaki. Chcę widzieć człowieka zarówno w radości jak i w kryzysie (relacji, rodzicielstwa, bezdomności) na każdym etapie życia. Jestem żoną i mamą 3 synów.


Wstęp wolny!!
 
Zapisy i informacje SMS 662 548 453
 
Lubiteka, ul. Sportowa 3

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×