2022-06-28 GODZ. 17.00, WTORKI Z PASJAMI: SZKOCJA

WTORKI Z PASJAMI: SZKOCJA

Fàilte!
We wtorek 28.06.2022 roku o godzinie 17.00 w Lubitece odbędzie się spotkanie w ramach Wtorku z Pasjami. Aleksandra Błaśkiewicz zaprosi Państwa w podróż do Szkocji. Poznamy nie tylko jej celtyckie korzenie i burzliwą historię, ale też zwiedzimy najpiękniejsze szkockie zamki i poznamy kilka mitów i legend tego niesamowitego kraju. Na sam koniec wysłuchamy opowieści z dreszczykiem, w których główną rolę odegrają szkockie duchy…

Wstęp wolny!!

2022-06-29 GODZ. 17.00, CZYTOMANIACY - DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA MŁODZI

CZYTOMANIACY - DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA  MŁODZI

Zapraszamy do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki!
Lubisz rozmawiać o literaturze, a może wolisz słuchać, jak inni opowiadają o swoich wrażeniach po lekturze?

Przyjdź do nas 29 czerwca o godzinie 17.00
Spotkania klubu odbywają się raz miesiącu. Do dyskusji o książkach może dołączyć każdy. Formuła spotkań jest luźna i ma sprzyjać swobodnym rozmowom o lekturze.

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki to polski odpowiednik zainicjowanej w Wielkiej Brytanii akcji reading groups czyli bardzo popularnych grup czytelniczych.

Moderatorem klubu jest Mariola Widera.

WSTĘP WOLNY!!!
Lubiteka, ul. Sportowa 3

2022-06-30 GODZ. 17.30-18.30, DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W RAMACH LITERACKICH CZWAR

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W RAMACH LITERACKICH CZWAR

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu w ramach LITERACKICH CZWARTKÓW W LUBITECE zaprasza wszystkich miłośników literatury
na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, tym razem rozmawiać będziemy o książkach na lato, które będą polecać członkowie Klubu.

30 czerwca o godzinie 17.30-18.30

Lubisz czytać?
Podziel się wrażeniami z innymi.
Nasze dyskusje są sposobem na spędzenie wolnego czasu, poznania nowych książek i autorów, wymianę myśli, poznania opinii innych osób, a wszystko odbywa się przy kawie i w przyjaznej atmosferze.
Moderatorem naszego Dyskusyjnego Klubu Książki jest Anna Teibert.
Klubowiczem może zostać każdy, który czuje potrzebę rozmowy o książkach.
Spotkania w bibliotece mają miejsce raz w miesiącu.
Wstęp wolny!
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W DYSKUSJI!!