34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Biblioteka on-line


Opis

Aktualności

GASZYN CHALLENGE

Brak zdjęcia

Dziękujemy bardzo za nominację Miejski Dom Kultury Lubliniec. Przyjmujemy wyzwanie. Czujemy się zaszczycone.

Czytaj więcej

KSIĄŻKA NA SŁONECZNĄ POGODĘ

KSIĄŻKA NA SŁONECZNĄ POGODĘ

Dziś przepiękna słoneczna pogoda zachęcająca do czytania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej BIBLIOTEKI i wypożyczenia ciekawej lektury na hamak, leżak i na słońce. Drodzy Czytelnicy z czym kojarzy Wam się kolor żółty, bo Nam właśnie z letnią i słoneczną pogodą.

Czytaj więcej

KULTURA W TWOIM DOMU - TEATRZYK KAMISHIBAI

KULTURA W TWOIM DOMU -  TEATRZYK KAMISHIBAI

W tym trudnym czasie kiedy nie możemy spotkać się osobiście, naszych najmłodszych czytelników zapraszamy na seans z kamishibai. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Zielona Grupa zabieramy Was świat bajek z "Drewnianą skrzyneczką – gdzie mieszka bajeczka".

Czytaj więcej

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Tegoroczna edycja tego święta odbywa się pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu również włączyła się w akcję czytania. W ramach tego projektu , od środy 3 czerwca do piątku 5 czerwca, zapraszamy wszystkich do oglądania i wysłuchania bajeczki Justyny Kiera pod tytułem „Ryjcio”. Ryjcio jest chrząszczem, który mieszka na pewnej łące i jest nieszczęśliwy. Ma długi ryjek i z tego powodu inni mieszkańcy łąki mu dokuczają. Pewnego dnia Ryjcio nie wytrzymuje i postanawia poszukać jakiegoś bardziej przyjaznego do życia miejsca. Mamy nadzieję, że umilimy Wam czas i z przyjemnością, razem z nami będziecie bawić się podczas prezentowanej bajki o Ryjciu.

Czytaj więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×