34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Wynajem Sali konferencyjnej


Oferujemy Państwu w pełni wyposażoną salę konferencyjną o powierzchni 140 m² dedykowaną dla grup od kilku do nawet 150 osób.

Sala, która znajduje się na II piętrze budynku wyposażonego w windę, jest klimatyzowana, posiada nowoczesny ekran, projektor multimedialny, flipchart, mównicę i jest wyposażona w profesjonalny system nagłaśniający oraz darmowe wi-fi.

Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe oraz dostęp do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (za opłatą) z możliwością zorganizowania cateringu w holu.

Dodatkową zaletą sali konferencyjnej jest lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej odległości od północnej obwodnicy miasta (trasa S11, DK46) oraz w bliskiej odległości od drogi wojewódzkiej 906, co pozwala na dogodny dojazd. Od strony południowej budynku znajduje się tarasowy, ogólnodostępny ogród połączony ze zrewitalizowanym terenem rekreacyjnym nad Lublinicą.

Wynajem sali jest możliwy w godzinach pracy Biblioteki (poniedziałek 7.30- 15.30, wtorek – piątek 7.30-19.00, sobota 8.00-15.30). Inne godziny wynajmu – po uzgodnieniu z MPBP (za dodatkową opłatą).

Kontakt w sprawie wynajmu sali:

Tel.: 34/356-28-27 w. 30

E-mail: sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl

 

Cennik*:

1. Za wynajem sali konferencyjnej obowiązują następujące opłaty brutto:

  1. za godzinę wynajmu – 180 zł;
  2. za 6 godzin i powyżej 6 godzin wynajmu – 1.000 zł.

 

2. Usługi dodatkowe:

  1. podłączenie oraz udostepnienie sprzętu: rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie   –  40 zł  za godzinę;
  2. laptop – 20 zł za cały dzień;
  3. mównica - 30 zł za cały dzień;
  4. dodatkowe nagłośnienie przenośne -  wg. indywidualnych uzgodnień                                z Dyrektorem Biblioteki w Lublińcu;
  5. wynajęcie zastawy do organizacji przerwy kawowej (po 100 sztuk: filiżanek, spodków, talerzyków, widelczyków, łyżeczek, termosy, dzbanki szklane na wodę, patery, talerze, warniki)  wraz z dostępem do znajdującego się przy sali aneksu kuchennego – 250 zł za cały dzień.

 

Załączniki

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×