34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2022-05-24 GODZ. 17.30, WTORKI Z PASJAMI: „NAMIBIA I TANZANIA- DWIE WYPRAW

WTORKI Z PASJAMI: „NAMIBIA I TANZANIA- DWIE WYPRAW

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu
zaprasza wszystkich ciekawych świata i tych którzy choć na chwilę, po prostu, chcieliby oderwać się od codziennych obowiązków  w „podróż” do Afryki.
 
W tej „podróży” poznacie miejsca niezwykłe: krater Ngorongoro, Dead Vlei- Martwą Dolinę, Góry Erongo, Wybrzeże Szkieletów; posłuchacie opowieści o Serengeti, o ludziach z plemienia San, o kilkusetletnich roślinach i o odnalezieniu meteorytu Hoba.
O bezdrożach Namibii i Tanzanii we wtorek 24 maja o godzinie 17.30 opowie Wam Agnieszka Żegraj.
 
Wstęp wolny!
Lubiteka, ul Sportowa 3

 

2022-05-24 GODZ. 17.00, ANKA CZYTANKA - WARSZTATY CZYTELNICZE Z ELEMENTAMI

ANKA CZYTANKA - WARSZTATY CZYTELNICZE Z ELEMENTAMI

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku 4-10 lat wraz z rodzicami na warsztaty czytelnicze z elementami inscenizacji ANKA CZYTANKA”
 
24.05, godz. 17.00 - "Detektyw Kapustka"
 
Prowadzenie Anna Trzepizur

Warsztaty są formą aktywnego czytelnictwa. Uczestnicy słuchają historii i od razu ją odgrywają, wszyscy stają się aktorami. Wcielają się w różne role a narracja opowieści jest tak skonstruowana, że uczestnicy wchodzą w interakcję z innymi. Dodatkowo pojawiają się kostiumy i rekwizyty, które wzbogacają zajęcia i pozwalają uczestnikom przenieść się w świat wyobraźni.
Spotkania czytelniczo-teatralne będą okazją do kontaktu z drugim człowiekiem, wspólnego działania i przeżywania różnych emocji. Do śmiechu i wzruszeń.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK  w programie"Na dobry początek" 2021

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×