34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

Kalendarium


2021-03-17 GODZ. 18.00, SOBRIETY CLINIC CZYLI KLINIKA TRZEŹWOŚCI

SOBRIETY CLINIC CZYLI KLINIKA TRZEŹWOŚCI

Już niebawem, bo w nadchodzącą środę 17 marca o godz. 18.00 pierwsza tego typu inicjatywa u nas w Lubitece i pierwszy odcinek on-line z cyklu "Sobriety clinic czyli klinika trzeźwości" zatytułowany " Punkt wyjścia".

"Sobriety clinic czyli klinika trzeźwości" to opowieść o samotności, poszukiwaniu szczęścia i sensu życia. To historia dojrzałej kobiety, która dzieli się z nami swoją historią osoby uzależnionej.
To cykl krótkich monodramów z wykorzystaniem teatru przedmiotu, różnych technik plastycznych i audiowizualnych. W postać kobiety wcieli się aktorka Agnieszka Raj-Kubat. Jest to autorski projekt Pani Agnieszki , kierowany nie tylko do młodzieży i dorosłych, ale także do uczniów szkoły podstawowej.
Jedno pewne, temat niełatwy, ale przedstawiony w sposób emocjonalny i chwytający za serce.
Zdecydowaliśmy się podjąć ten temat, bo jak wiemy jest on ważny i trzeba o nim mówić. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich Państwa.
Więcej szczegółów zdradzać nie będziemy.
Jedno pewne, warto... szukajcie nas na profilu FACEBOOKA:
https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec oraz na kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com/channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×