34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

SPOTKANIE Z EDYTĄ KOWALSKA

23 stycznia w ramach Literackich Czwartków odbyło się spotkanie autorskie z Edytą Kowalską autorkę „ Ścieżek życia”, „Ścieżek przeszłości” i „Ścieżek we mgle”, które prowadziła Pani Arletta Szymanek-Kopiec ,prezentując bohaterkę wieczoru.

Pani Edyta, oprócz pisania i pracy pedagoga, pasjonuje się podróżami, jest miłośniczką zwierząt i kwiatów. Opowiadała z pasją, dała się poznać jako ciepła i sympatyczna osoba. Kto przeczyta jej książki, przekona się, że rozgrzewają one  serca i umilają czas. Pisarka opowiedziała  o tym, skąd czerpie wzorce dla swoich bohaterów, dlaczego jej powieści są tak różne oraz  gdzie szuka pomysłów na nie. Bardzo miłym akcentem była niespodzianka przygotowana przez naszego Gościa losowanie nagrody, którą stanowiła jej najnowsza książka - "Ścieżki we mgle". Szczęśliwą zwyciężczynią była Pani Marta. Kameralna atmosfera stworzona przez pisarkę oraz prowadzącą sprawiła, że spotkanie stało się niezapomnianym wydarzeniem dla goszczących w LUBITECE uczestników.
Zapraszamy do naszej biblioteki wszystkich ,którzy nie sięgali jeszcze po powieści autorki. Posiadamy w swoich zbiorach książki, które podarowała ona naszym czytelnikom.
Dziękujemy za cudowne spotkanie autorskie Pani Edycie Kowalskiej.

Galeria


Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×