WĘDRUJ Z 74 GÓRNOŚLĄSKIM PUŁKIEM PIECHOTY: MIEJSKA GRA TERENOWA

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu wraz 1 Harcerskim Klubem Specjalnościowym Sowa zapraszają wszystkich na miejską grę terenową "WĘDRUJ Z 74 GÓRNOŚLĄSKIM PUŁKIEM PIECHOTY"

09.09.2023r.

Godzina  08:00-16:00

Miejsce zbiórki na TARASIE LUBITEKI

Drużyny od 3 do 5 osób (co najmniej 1 osoba pełnoletnia)

Jeśli nie macie opiekuna drużyny, a chcielibyście wziąć udział,  zgłoście się a instruktorzy będą do dyspozycji  w dniu wydarzenia i zaopiekują się waszą grupą.

Nadsyłanie zgłoszeń drogą mailową do 08.09.2023 gramiejska0909@wp.pl  lub w dniu wydarzenia o godzinie 8.00 odbędzie się rejestracja drużyn.

Piesza gra terenowa, podczas której uczestnicy stawią czoła zagadkom ukrytym na terenie LUBLIŃCA. Zabawa dla całej rodziny!!

WSTĘP WOLNY!!!

Masz ochotę sprawdzić się w zakresie znajomości wiedzy historycznej odnośnie 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty oraz konkurencjach z szeroko pojętej tematyki militarnej, spędzić aktywnie czas, jeśli tak to wydarzenie jest dla Ciebie.

Zbierz drużynę i zapisz się na nasze wydarzenie.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023"

Formularz zgłoszeniowy i regulamin do pobrania:

Załączniki