WAKACYJNE NOWOŚCI W ODDZIALE DLA DZIECI

Lato w pełni.. wakacyjne nowości książkowe czekają w naszej Bibliotece!!! Nasi młodsi Czytelnicy zapewne nie wyobrażają sobie wypoczynku bez dobrej książki. Dlatego Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna J. Lompy w Lublińcu ODDZIAŁ DLA DZIECI zaprasza swych wiernych „moli książkowych”po nowe propozycje wydawnicze,które zapewne wpiszą się w każdą wakacyjną scenerię.

Czytać można przecież na plaży, w hamaku,
w namiocie, w pociągu czy samolocie podczas długiej podróży, na koloniach i obozie.
Książkę można mieć wszędzie!!!!
Nasz księgozbiór powiększył się o wiele nowości, wśród nich na pewno znajdziecie te, które przypadną Wam do gustu.
Zapraszamy do Lubiteki i życzymy miłej lektury.
#biblioteka #lubiteka #mpbp_lubliniec #ksiązkidladzieci #lubliniecczyta #ktoczytaniebłądzi #bajka #nowości #kochamczytać #czasdladzieci