23 CZERWCA ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ OJCA

Wszystkim tatom z okazji Dnia Ojca pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, sukcesów zawodowych i osobistych oraz radości ze swoich pociech, niech będą one dla Was zawsze wsparciem i powodem do dumy!

Pierwszy raz ten dzień obchodzono w Stanach Zjednoczonych, a potem kolejno inne państwa zaczęło przejmować tę tradycję. Na świecie Dzień Ojca obchodzony jest w różnych terminach – na przykład we Włoszech, Hiszpanii i Portugalii świętuje się go w marcu. W Polsce Dzień Ojca świętujemy 23 czerwca.
W naszej Bibliotece można znaleźć dużo książek do czytania razem z Tatą oraz wiele ciekawych tytułów z tatą w tytule i treści.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia!!!

Galeria