KONKURS DLA BIBLIOTEK: PRZYGODA ZE ZWIADOWCAMI

Hej! Czy wiecie, że LUBITEKA – Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy staje się na kilka dni siedzibą Zwiadowców? Zapytacie: dlaczego?

Otóż, sprawa jest prosta, miła i przyjemna – Wydawnictwo Jaguar ogłosiło konkurs, do którego nasza Biblioteka z ogromną chęcią przystąpiła. Dzięki temu mamy okazję głośno reklamować świetną serię książek dla młodzieży (i nie tylko!), autorstwa Johna Flanagana. Mamy nadzieję, że wieść o tej sadze dotrze do wielu chętnych, przyszłych Zwiadowców.
O samej serii więcej opowiemy Wam jutro, tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia filmiku o tym, jak nasza Lubiteka została siedzibą, w której odbędzie się szkolenie Zwiadowców…
#zwiadowcy #wydawnictwojaguar