ŚWIATOWY DZIEŃ PUBLICZNEGO CZYTANIA KOMIKSÓW

Dziś wszyscy głośno czytamy komiksy, a to wszystko z okazji Światowego Dnia Publicznego Czytania Komiksów. Zapraszamy Was do zobaczenia i wysłuchania fragmentów komiksów czytanych przez bibliotekarki z Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu.

Świętowanie to można rozciągnąć na cały rok i dlatego cały czas uzupełniamy półki z komiksami.
A jak Wy dzisiaj możecie świętować? Nic prostszego! Wystarczy wziąć komiks w ręce, udać na ławeczkę przy Lubitece, w parku, do galerii handlowej, wsiąść do autobusu , pociągu czy usiąść w kawiarni przy aromatycznej kawie i zacząć czytać.