34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

KSIĄŻKI O MIŁOŚCI NA WALENTYNKI

Kolejna nasza propozycja książkowa przed Walentynkami. Jeden rok. Dziewięć zdarzeń. Dziewięć szans… na miłość. Sophie pracuje w lokalnej kwiaciarni, więc można ją spotkać na każdym wydarzeniu w jej małym rodzinnym mieście. Śluby. Pogrzeby. Grille. Imprezy sylwestrowe. Andrew Hart jest uczniem prestiżowej szkoły, oprócz tego to pewny siebie i pyskaty arogant. Jako syn nowego szefa kuchni w mieście nagle musi uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach, w których bierze udział Sophie.

Marzeniem Sophie jest dostać się do wymarzonej szkoły w Nowym Jorku. Na każdym kroku spotyka Andrew, który skutecznie zaczyna komplikować jej życie. Pewnego dnia zaczyna zastanawiać się, czy przyszłość, którą zaplanowała jest naprawdę idealna.
Historia Sophie i Andrew jest tak urocza, a jednocześnie skrywa w sobie parę lekcji dla nas samych, że nie sposób jej nie polubić.
Zachwycająca powieść mistrzyni komedii romantycznej, Kasie West, pokazuje, jak miłość może zakwitnąć w nieoczekiwanych miejscach.
Zachęcamy Was do sięgnięcia po tę książkę no i ogólnie po całą twórczość West.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×