UWAGA, DRODZY CZYTELNICY!
Mamy dla Was ważną informację! Już od wtorku, 2 września 2025r., wracamy do naszych stałych godzin otwarcia!
Pamiętajcie, że u nas znajdziecie nie tylko świetne książki, ale także spokój i inspirację, której wszyscy potrzebujemy. 
Zabierzcie ze sobą przyjaciół, rodzinę i znajomych – dla każdego znajdzie się coś ciekawego! 

Do zobaczenia w Lubitece i Filii nr 3! 



