ZAKODOWANA BIBLIOTEKA

Zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat wraz z rodzicami na zajęcia z kodowania i programowania PODRÓŻE MAŁE I DUŻE 23 MARCA 2024 R. GODZ. 11.00

Prowadzenie Agata Kaczmarczyk

Przemieszczając się, czy to w codziennych podróżach, czy w dalszych podróżach korzystamy z różnych środków lokomocji. Na naszych zajęciach dowiecie się, które środki transportu wybrać pokonując dane trasy a pomogą Wam w tym roboty edukacyjne.
Programowanie dla dzieci to doskonały sposób na poznanie podstaw informatyki i programowania. Pomóż swojemu dziecku wkroczyć w cyfrowy świat! Nauka kodowania i programowania to wciągająca zabawa!

Wstęp wolny!!
Lubiteka, ul. Sportowa 3