POMYSŁOTEKA - GARŚĆ KREATYWNOŚCI NA FERIE

POMYSŁOTEKA - GARŚĆ KREATYWNOŚCI NA FERIE. Ferie to wyjątkowy czas, na który czekają dzieci i młodzież. To chwile błogiego lenistwa i aktywnego odpoczynku. Zapraszamy więc na zajęcia w ramach ferii zimowych do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu (Lubiteka i Filia Nr 3) dzieci wieku od 7 lat i młodzież, które przerwę w nauce spędzą w mieście.

LUBITEKA, UL. SPORTOWA 3
Godz. 11.00-13.00

29.01. - GRA TOCZY SIĘ DALEJ  spotkanie z planszówkami, prowadzenie Grzegorz Drynda

30.01. - SKARPETKOWE PACYNKI warsztaty kreatywne, prowadzenie Czesława Włuka

31.01. - KOLAŻ AKADEMIA PANA KLESKA warsztaty plastyczne,  prowadzenie Czesława Włuka

01.02. - KUKIEŁKOWE ZWIERZAKI warsztaty kreatywne, prowadzenie Czesława Włuka

02.02. - AKADEMIA RYSUNKU: PEJZAŻ warsztaty plastyczne, prowadzenie Katarzyna Kędzia

03.02. - PTAKI W NASZYM ZIMOWYM OGRODZIE zajęcia edukacyjne, prowadzenie Ewa Zawadzka z Nawłociowej Pasieki Biskupice

PROWADZENIE IWONA ŚLEZIONA PLAWGO

Warsztaty rękodzielnicze i plastyczne

05.02. - PASTELOWY OBRAZ ZIMOWY

06.02. - KOLOROWE BRELOCZKI Z KORALIKÓW PYSSLA

07.02. - KARTKA WALENTYNKOWA

08.02. - FILCOWE BAŁWANKI

09.02 -  SERCA Z MASY PORCELANOWEJ

10.02. - MAPA SKARBÓW  warsztaty plastyczne, prowadzenie Izabela Kot mobilna pracownia artystyczna  KOTYDOROBOTY

Zajęcia bezpłatne, liczba miejsc ograniczona (30 osób).  Decyduje kolejność przyjścia.

FILIA NR 3, UL. POWSTAŃCÓW ŚL. 48

Godz. 10.00-11.30

29.01. - PAPIEROWE ZABAWKI

31.01. - ZIMOWY LAMPION

05.02. - PEJZAŻE ZIMOWE: OBRAZEK Z ZIAREN

07.02. - KARTKA WALENTYNKOWA INACZEJ

Zajęcia bezpłatne, liczba miejsc ograniczona (15 osób). Decyduje kolejność przyjścia.

JEŚLI  FERIE TO TYLKO Z BIBLIOTEKĄ, CZYLI Z NAMI NUDA SIĘ NIE UDA !!