PODRÓŻ DO POZNANIA

Podczas spotkania w Klubie Seniora 28 lutego, Pani Ola zabrała słuchaczy na spacer po jednym z najpiękniejszych polskich miast: Poznaniu. Po wysłuchaniu streszczonej historii stolicy Wielkopolski, Seniorzy zobaczyli najważniejsze poznańskie punkty, takie jak Międzynarodowe Targi, rynek wraz z ratuszem czy Zamek Cesarski oraz wysłuchali fragmentu programu „Blubry Starego Marycha”.

Ciekawa okazała się również legenda o Pyrku i Tyrku. Na sam koniec prowadząca wspomniała o dwóch okolicznych miastach, które również warto odwiedzić: Kórniku (z przepiękną biblioteką!) oraz Gnieźnie, na którego Trakcie Królewskim ukryło się kilka królikówsmileysmiley

Galeria