34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

ZAPRASZAMY PO NOWOŚCI DO WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH

Kolejna porcja nowości wydawniczych przygotowana przez Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów trafiła na półeczki Wypożyczalni dla Dorosłych.

Jesień przyszła już na dobre. Poranki coraz chłodniejsze, wieczory przychodzą szybko. To ten czas w roku, gdy bez wyrzutów sumienia możemy zakopać się pod kołdrą i spędzać wieczorne godziny relaksując się przy dobrej książce.
 
Zapraszamy od wtorku do LUBITEKI nowości na Was czekają.smiley
 
Zakup nowych pozycji książkowychbył możliwy dzięki pozyskaniu środków finansowych przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę PublicznąMim. Józefa Lompy w Lublińcu w ramach zadania: „Dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków- Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.
Zadanie dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

Galeria


Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×