34/356-28-27 sekretariat@biblioteka.lubliniec.pl ul. Sportowa 3, Lubliniec
A-
A
A+

OTRZYMALIŚMY GRANT MEET AND CODE!

Z przyjemnością informujemy, że po raz trzeci Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu wspólnie ze Stowarzyszeniem "Złote Lata" i z Panią Iwoną Ślezioną Plawgo otrzymała grant Meet and Code 2021 w wysokości 1896,00 zł (400 euro ). Dzieci wraz z rodzicami w Europejskim Tygodniu Kodowania będą zdobywać nowe umiejętności cyfrowe podczas naszego wydarzenia "Zakodowany piknik dla dzieci (4-10 lat) i ich rodziców", który odbędzie się w Lubitece 22 października 2022r. (sobota) w godzinach od 14.00 do 17.00.

Organizatorami inicjatywy Meet and Code są firma SAP4Good, organizacja Haus des Stiftens gGmbH oraz krajowi partnerzy sieci TechSoop Polska i TechSoup Europe .Inicjatywa Meet and Code ma na celu wprowadzenie dzieci i młodzieży w świat technologii oraz programowania. Zorganizowane wydarzenia pokażą młodym ludziom, jak dobrą zabawą może być programowanie oraz jak za pomocą kodowania realizować swoje pomysły. Uczestnicy wydarzeń poznają działanie technologii oraz wpływ IT na ich codzienne życie, a odkrywanie szerokiego wachlarza rozwiązań technologicznych, tematów związanych z cyfryzacją oraz kreatywnego kodowania ma motywować i zachęcać do rozwijania kompetencji cyfrowych.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×